Logo Tiger HR Nedir?

İşe alımdan performans değerlendirmelerine, izin takibinden organizasyon yönetimine kadar tüm insan kaynakları süreçlerini bir bütün halinde ele almak, bir işletmenin yapabileceği en önemli yatırımlardan biri. Logo’nun inovasyon odaklı yaklaşımı ve teknoloji deneyimiyle şekillenen Logo Tiger HR, bu yatırımın karşılığını kusursuz şekilde veren bir İK çözümü.

İK departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen yapıdaki Logo Tiger HR, modüler yapısıyla ihtiyaca göre şekillendirilebiliyor. Ayrıca web tabanlı kullanım özelliği sayesinde daha hızlı ve esnek bir insan kaynağını hızlı ve etkin biçimde yönetmeyi sağlıyor. Logo Tiger HR ile çalışan memnuniyeti artarken, buna bağlı olarak iş verimliliğinde de artış gözlemleniyor.

Logo Tiger HR ile Neler Yapabilirsiniz?

İnsan kaynakları alanındaki gelişmelerin yanı sıra yasal mevzuatta da değişikliklerin yaşanması, bir İK çözümü açısından güncelliği ve kullanım kolaylığını en önemli özellikler haline getiriyor. İşletmenizin organizasyon yapısında yapmak istediğiniz tüm değişiklikler, Logo Tiger HR’ın kullanıcı dostu ve modüler yapısı sayesinde kolayca gerçekleştirilebiliyor. Logo Tiger HR sabit bir çözüm paketi olarak değil, modüller halinde sunulduğu için sadece ihtiyaç duyulan modüller seçilebiliyor; daha sonra ihtiyaçlar çeşitlendikçe yeni modüller eklenebiliyor.

Ayrıca Logo Tiger HR’ın web tabanlı yapısı, tüm iş süreçlerini online platformlar üzerinden takip etmenizi sağlayarak işlerinize büyük bir hız da kazandırıyor. Sadece İK personeli değil, tüm çalışanlar sisteme online giriş yaparak bilgilerini düzenleyebiliyor ya da taleplerini iletebiliyor. Böylece İK süreçleri önemli ölçüde kolaylaşıp hızlanıyor.

Logo Tiger HR İK süreçlerinize ne kazandırır?

 • Tek noktadan yönetim
 • Modüler yapı
 • Veri güvenilirliği ve tutarlılığı
 • Zaman ve iş gücü tasarrufu
 • Web tabanlı kullanım
 • Objektif performans değerlendirmesi
 • Hızlı raporlama
 • Mobil uyumlu çalışan portal

Kurulumdan kullanıma,
her noktada kolaylık

Logo Tiger HR Özellikleri Nelerdir?

 • Özlük Yönetimi Modülü, tüm çalışan bilgilerini tek noktada toplamanın yanı sıra tek ekran üzerinden gösterilmesini de sağlıyor. Böylece İK ekipleri zamandan ve iş gücünden tasarruf ediyor.
 • Organizasyon Yönetimi Modülü, tüm çalışanların işletme açısından gerekli bilgilerini kayıt altına alıp raporlayarak, bu anlamda İK biriminin en temel ihtiyacını karşılıyor.
 • İK departmanlarının üzerinde ciddi bir iş yükü yaratan izin süreçlerini kolaylaştırmak üzere İzin Yönetimi Modülünü sunuyor. Çalışan Portalı ile entegre olan modül, çalışanların girdiği tüm izin talepleri ve bilgilerinin sistemde görülebilmesini sağlıyor.
 • İK departmanları açısından çok zaman ve emek isteyen eğitim süreçleri, Eğitim Modülü sayesinde otomatik hale geliyor ve önemli tasarruf sağlıyor. Logo Tiger HR ile eğitime yapılacak yatırımlar ve ayrılacak kaynaklar kolayca belirlenip yıllık bütçe ve eğitim planları buna göre oluşturulabiliyor. Aynı zamanda eğitim maliyetlerini ve elde edilen katkıyı ölçümleyip raporlanabiliyor.
 • Çalışanlardan geri bildirim alarak planlama yapmayı kolaylaştıran Anket Yönetimi Modülü, farklı soru tiplerinde sorularla kolayca anket oluşturmayı sağlıyor. Ankete katılanlar, cevaplarını doğrudan Çalışan Portalı üzerinden İK departmanına iletebiliyor.
 • Analitik ve objektif performans değerlendirme sunan Performans Yönetimi Modülü, veri bazlı kurgusu ve şeffaf yapısı sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar veriyor.
 • İşe Alım Modülü, işe alım sürecinin tamamını standardize edip daha hızlı yönetmeyi sağlayan bir çözüm olarak ilk adımın daha sağlam atılmasına yardımcı oluyor. Modül, Türkiye’nin önde gelen insan kaynakları şirketlerinden yenibiris.com ile entegre çalışıyor. Logo Tiger HR sadece İK departmanları tarafından kullanılabildiği gibi, işletmeye özel bir İşe Alım Portalı oluşturularak adayların LinkedIn hesaplarıyla doğrudan başvurması da sağlanabiliyor.
 • Çalışan Portalı, her çalışanın kendisiyle ya da şirketle ilgili bilgilere kolayca erişmesini sağlıyor. Self-servis İK olarak tanımlanan bu uygulama, şirket ile çalışan arasındaki şeffaflığı pekiştiriyor. Portala kişisel şifreleriyle giriş yapan personel izin, fazla mesai, eğitim gibi konularda güncel durumunu kolaylıkla takip edip talepte bulunabiliyor. Şirketle ilgili tüm haberlerin ve duyuruların girilebildiği Portal, aynı zamanda kurumsal bir iletişim platformu da oluşturuyor.

Logo İşbaşı Sıkça Sorulan Sorular

Ürünle ilgili detaylı bilgi almak ürün tanıtım videosunu izleyebilir, bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız +90 232 320 03 35, E-posta adresimiz info@megyazilim.com.tr

Logo Tiger HR ana pakete 10 kullanıcı ve 100 çalışan tanımlıdır. İlave kullanıcı ve çalışan ihtiyacı için kullanıcı ve çalışan artırımı satın alınması gerekmektedir.

Çalışan ve kullanıcı sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Logo Tiger HR ana paketi Özlük Yönetimi’ni içermektedir. Özlük Yönetimi’nin, diğer tüm modüllerin çalışabilmesi için mutlaka alınması gerekmektedir. Özlük Yönetimi modülü ile çalışanların bilgilerini takip edebilir, modül içinde kritere göre arama yapabilir, istediğiniz raporları alabilir ve Bordro Plus ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Çalışan sayısı, tüm programlarda tutulan sicil kartı sayısıdır. Eski personel kayıtları, çalışan sayısı hesaplamalarına dahil edilmemelidir.

Logo Tiger HR’da Türkçe ve İngilizce dilleri standarttır.

İzin Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Organizasyon Yönetimi, Performans Yönetimi, Anket Yönetimi ve İşe Alım modüllerini satın alabilirsiniz.

Logo Tiger HR’ın zengin modül seçeneklerine ek olarak insan ve organizasyonel gelişim süreçlerini desteklemenize katkıda bulunmak üzere geliştirilen portalları ile kesintisiz iş akışı sağlayabilirsiniz.

Bu iki modülü daha etkin kullanabilmeniz için Logo Tiger HR Çalışan Portalı’nın alınması öneriyoruz. Çalışanlar, Çalışan Portalı sayesinde izin ve performans süreçlerine daha etkin bir şekilde dahil olacaklardır.

Logo Tiger HR Çalışan Portalı ile şirket yönetmeliklerini, duyuruları, çalışan bilgilerini ve organizasyon şemasını tüm çalışanlar ile paylaşabilirsiniz. Çalışanlar ise bordro takiplerini, avans, izin ve eğitim taleplerini online olarak gerçekleştirebilir.

Anket Yönetiminin kullanılabilmesi için Logo Tiger HR Çalışan Portalı’nı almanız gerekmektedir. Çalışan Portalı ile ilgili anketi çalışanlarınıza iletebilirsiniz.

Logo Tiger HR İşe Alım Portalı ile işe alım süreçlerini daha etkin yönetebilirsiniz. Adaylar, LinkedIn hesapları ile İşe Alım Portalı üzerinde profil oluşturabilir ve paylaştığınız kurumsal iş ilanlarınıza başvurularını yapabilirler.

Logo Tiger HR İşe Alım Portalı’nı kullanabilmek için ana pakete ek olarak İşe Alım Yönetimi modülünün alınması gerekmektedir.

Logo Tiger HR, İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerini yönetebilmeniz için geliştirilen eLogo İSG çözümleri ile entegre çalışır. İSG süreçlerinizi yönetmek için eLogo İSG paketlerini inceleyebilirsiniz.

Logo Tiger HR İzin Yönetimi modülü ile çalışanların izin hakkedişlerini, izin kullanımlarını ve izin takibini yapabilirsiniz. Tüm izin tiplerine göre rapor alarak analiz edebilirsiniz.

Logo Tiger HR Eğitim Yönetimi modülü ile yıllık eğitim planlarınızı oluşturabilir,bütçeleyebilir ve eğitim maliyetlerini ölçümleyebilirsiniz. İlgili eğitimi doğru çalışana tanımlayabilir,ihtiyaca göre yeni eğitim planlayabilirsiniz.

Evet, izin talep formları için basım tasarımı yapabilirsiniz. Ek olarak özlük formu ve eğitim katılım formu basım tasarımını da yapabilirsiniz.

İK Çözümleri

Bize Ulaşın

Bilgi almak veya sormak istediklerinizi bize yazın, memnuniyetle cevaplayalım

  MEG Yazılım Logo Destek Hizmetleri

  Logo Veri Yedekleme | Logo Destek

  Logo Veri Yedekleme Çözümü

  Verileriniz önemlidir, Meg Yazılım Veri Yedekleme çözümü ile şirket verileriniz periyodik olarak istenilen tarihlerde otomatik olarak yedeklenir ve olası veri kaybının önlenmesine yardımcı olunur.

  Bilgi almak için tıklayın
  Logo Bulut Sunucu | Logo Sunucu Güvenliği

  Logo Bulut Sunucu Çözümü

  Meg Yazılım Veri Merkezi çözümü ile ofisinizde sunucu bulundurmanıza artık gerek kalmıyor. Yüksek güvenlikli ve 7/24 çalışma esasıyla Logo Sunucunuz artık güvende.

  Bilgi almak için tıklayın
  Logo Uzaktan Destek

  Logo Uzaktan Destek

  Logo Destek Hizmetine ihtiyacınız olan her an bir telefon kadar uzağınızdayız. Destek paketlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın.

  0 232 320 03 35