Logo Go 3 | İzmir Logo Yazılım

Logo GO 3 Nedir?

Logo GO 3, küçük ve orta ölçekli işletmelere özel hazırlanmış ve tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmelerini sağlayan kapsamlı bir muhasebe programıdır. Logo GO 3, Logo kullanıcılarından gelen istek ve görüşleri dikkate alınarak yeniden hazırlanmıştır. Yeni arayüzü ile istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşırken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı elde edebilirsiniz. Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun iş akışınızı profesyonelce kontrol edin! Logo GO 3 KOBİ Çözümü ile rekabette her zaman bir adım öndesiniz!

Logo GO 3 | İzmir Logo Destek | Logo Go 3 Eğitimi | Logo Go 3 Destek

Logo GO 3 ile Neler Yapabilirsiniz?

Logo GO 3 ile satış, stok ve maliyet gibi bütün işlemlerinizin takibini, kontrolünü ve analizlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İşlerinizde zaman tasarrufu sağlayacağınız gibi, işlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. İşletmenizdeki iş süreçlerini pratik, kolay ve düşük maliyetle verimli bir şekilde yönetebileceğiniz gibi Logo GO 3‘ün sahip olduğu standart özellikler sayesinde müşteri memnuniyeti oluşturabilirsiniz. Ayrıca Logo GO 3 ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu konularda ekstra çözüm bulabilirsiniz. İşletmenize özel kendinize ait Logo GO 3 paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Logo GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini hızlıca gerçekleştirerek tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Siparişten teslimata kadar tüm süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca stok durumunuzu anlık olarak görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Logo Go 3 özellikleri | Logo Go 3 Destek | Logo Go 3 Fiyat

Neden Logo GO 3 Kullanmalıyım?

Logo GO 3; KOBİ’lerin muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzle de desteklenen Logo GO 3 ile KOBİ’ler zaman ve maliyet tasarrufu elde ederek rekabette bir adım öne geçiyor. KOBİ’lerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlanan Logo GO 3, ayrıca işletmelere özel gereksinimler için de ek özelliklerle zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun Logo GO 3 paketini oluşturabiliyor.

İş Akış Yönetimi, Depo Yönetim Sistemleri, Saha Satış Yönetimi, e-Çözümler, İş Analitiği, İnsan Kaynakları, Müşteri İlişkileri Yönetimi gibi farklı kategorilerdeki Logo çözümleriyle de entegre olarak çalışabilen Logo GO 3, bu entegrasyonlar sayesinde KOBİ’lerin iş verimliliğini daha da artırıyor. Logo çözümlerinin yanı sıra Logo Çözüm Ortakları’nın işletmelere ve sektöre özel geliştirdiği hızlı ve ekonomik uygulamalar da sisteme entegre edilerek fonksiyonlar daha da zenginleştirilebiliyor.

Logo GO 3'ün Özellikleri Nelerdir?

Logo GO 3’ün Özellikleri Nelerdir?

Logo GO 3, KOBİ’lerin ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri sunan kapsamlı bir muhasebe programı çözümüdür. Sahip olduğu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak;

 • Tüm verileriniz güvenlli bir şekilde saklanır. Böylece dosyalar karışmaz, hesap hataları oluşmaz.
 • Verilerinizi analiz etme kontrolü size ait. Faturalarınızın toplam tutarını, maliyetleri, siparişlerini, ödemelerini, bekleyen tahsilatlarını, kâr-zarar
  hesaplarını görüp kolaylıkla raporunu alabilirsiniz.
 • Logo GO 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırır.
 • Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Ayrıca Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo GO 3 ile kolayca takip edebilirsiniz.
 • Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman
  gibi her türlü günlük nakit hareketi kolayca takip edebilirsiniz. Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre gruplayıp kaydedebilirsiniz.
 • Her müşteriniz için Logo GO 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitlerini tanımlayabilirsiniz. Cari hesaplara ait farklı zamanlarda girilen işlemlerin, istenen zaman aralığı için değerlendirmesinin yapılabildiği raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Logo GO 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetir. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürebilir. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonları da faturaya doğrudan yansıtır.
 • Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo GO 3 ile kolayca izleyebilirsiniz. Tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz. Logo GO 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapabilir, tüm fatura işlemleri taksitlendirebilir ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edebilirsiniz.

Logo GO 3 Sıkça Sorulan Sorular

Logo GO 3 ürününü kullanıcı arttırımı modülleri ile en fazla 16 kullanıcıya kadar kullanabilirsiniz.

MS SQL Server veritabınını desteklemektedir.

Logo GO 3 ürününde standard olarak sunulan kets dokuman yönetimi özelliği ile her bir fiş türü için bir dokumanı ilgili işlem ile ilişkilendirebilirsiniz.

Logo GO 3 ürününde sık kullanılan Excel, Word, Powerpoint gibi Windows programlarının yanı sıra herhangi bir dış bağlantının kısayolu da masaüstüne eklenebilmektedir. Tüm uygulamalara program içerisinden hızla ulaşabilirsiniz.

Ticari sistemde, üst menüde yer alan Araçlar seçeneği içerisinden “Excelden veri aktarımı” seçimi ile aktarım yapabilirsiniz.

Stok kartlarına sınırsız sayıda barkod tanımlayabilirsiniz.

Logo GO 3 ile Türk lirası ve işlem dövizli kredi girişi, kredi takibi ve teminat girişi takibi yapılabilmektedir. Banka Kredi Takip sistemi ile işletmelerin bankalardan aldığı ticari kredilerin özelliklerine göre ayrı ayrı tanımlanmasını, bu kredilerin geri ödemelerinin takip edilmesini ve raporlanması sağlayabilirsiniz.

e-Logo tarafından geliştirilen e-Ekstre ürünü ile MT940 formatındaki banka hesap hareketlerini Logo GO3 ürününe hızlı ve kolay birşekilde aktarıp muhasebeleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Logo GO 3 ürününde işlem dövizi özelliği ile ürün genelindeki tüm fişlerde istenilen döviz türü üzerinden işlemleri kayıt edebilir ve kur farkı hesaplaması yapabilirsiniz.

Demirbaşların satınalma, amortisman hesaplama, personele zimmetleme, elden çıkarma ve raporlama gibi süreçlerini Logo GO3 Sabit Kıymet modülü ile takip edebilirsiniz.

Logo GO 3 ürününde Risk Takibi yaparak limit aşımı yapıldığında satış işlemlerini sipariş alım aşamasından itibaren durdurulmasını sağlayabilirsiniz.

Logo GO 3 çözümünün Kampanya özelliği ile sipariş, irsaliye, fatura geneli ya da ürün bazında ayrı ayrı kampanyalar düzenleyerek promosyonlu, puan ve indirimli satış işlemlerini yapabilirsiniz.

Satıcı ve plasiyerlerinizi,Logo GO 3 ürününde Ana Kayıtlar / Tanımlar menüsü altında yer alan Satıcılar seçeneği ile tanımlayarak takibini sağlayabilirsiniz.

Logo GO 3 ürününde mail üzerinden müşterilerinize mutabakat mektuplarını gönderebilirsiniz. Eğer yapılan mutabakat işlemlerini entegratör üzerinden kayıt altına almak isterseniz E-Logo tarafından geliştirilen E-Mutabakat ürünü ile entegreli kullanabilirsiniz.

Muhasebe modülü altında yer alan e-Beyanname özelliği ile firmalarımız için önem arzeden beyannamelerin oluşturulması ve paketlenerek https://ebeyanname.gib.gov.tr/index.html adresine otomatik gönderiminin yapılabilmesi sağlanmıştır. Özellikle Form Ba-Bs , KDV1, KDV2 ve Muhtasar / MUHSGK gibi öncelikli beyannameler verilme dönemine göre ilgili hesapların tanımlanmasının ardından hızlıca alınarak beyana hazır şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Bu beyannamelerin dışında Kurumlar , Kurumlar(Geçici), Gelir Vergisi,Gelir Vergisi(Geçici) beyannamelerinin de sistemden oluşturularak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı mevzuat ve tebliğlere uyumlu e-çözümleri Logo GO3 ürünü ile birlikte kullanabilirsiniz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının yayınladığı mevzuata uygun olarak e-İhracat işlemlerini Logo GO3 ürününde e-İhracat modülü kapsamında yapabilirsiniz.

KOBİ Çözümleri

Logo Start 3
Logo Go 3 | İzmir Logo Yazılım
Logo GO Wings | Logo Destek İzmir | Logo Muhasebe Programı
Logo Mali Müşavir 3 | Logo Destek İzmir

Bize Ulaşın

Bilgi almak veya sormak istediklerinizi bize yazın, memnuniyetle cevaplayalım

  MEG Yazılım Logo Destek Hizmetleri

  Logo Veri Yedekleme | Logo Destek

  Logo Veri Yedekleme Çözümü

  Verileriniz önemlidir, Meg Yazılım Veri Yedekleme çözümü ile şirket verileriniz periyodik olarak istenilen tarihlerde otomatik olarak yedeklenir ve olası veri kaybının önlenmesine yardımcı olunur.

  Bilgi almak için tıklayın
  Logo Bulut Sunucu | Logo Sunucu Güvenliği

  Logo Bulut Sunucu Çözümü

  Meg Yazılım Veri Merkezi çözümü ile ofisinizde sunucu bulundurmanıza artık gerek kalmıyor. Yüksek güvenlikli ve 7/24 çalışma esasıyla Logo Sunucunuz artık güvende.

  Bilgi almak için tıklayın
  Logo Uzaktan Destek

  Logo Uzaktan Destek

  Logo Destek Hizmetine ihtiyacınız olan her an bir telefon kadar uzağınızdayız. Destek paketlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın.
   

  0 232 320 03 35