Logo GO Wings

KOBİ Çözümleri

Bize Ulaşın

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor.

Logo GO Wings Nedir?

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan Logo GO Wings, bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerinin tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor. Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hybrid yapılı Logo GO Wings ile tüm süreçlerin yönetimi zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. Tablet üzerinden de kullanılabilmesi ile bilgilere anlık erişim sağlanarak zaman tasarrufu sağlanıyor.

Logo GO Wings ile Neler Yapabilirsiniz?

Logo GO Wings ile Neler Yapabilirsiniz?

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi her an her yerde yönetebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz. Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hybrid yapılı Logo GO Wings’in rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app teknolojisi ile kullanıcı deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Neden Logo GO Wings Kullanmalıyım?

Neden Logo GO Wings Kullanmalıyım?

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan Logo GO Wings,bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonları içeriyor. Logo GO Wings ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm süreçler tek noktadan, tutarlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız. Logo GO Wings, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış birçok standart fonksiyonun yanı sıra, işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz app ve widget’larla da zenginleştirebilirsiniz. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun Logo GO Wings paketini oluşturabilmektedir.

Logo GO Wings'in Özellikleri Nelerdir?

Logo GO Wings’in Özellikleri Nelerdir?

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçlerini tek noktadan anlık olarak yönetmenizi sağlar. Tam kapsamlı ve esnek yapıda olan Logo GO Wings, kullanıcı yorumlarına göre yenilenen arayüzüyle artık daha da kolay ve verimli uygulamalar sunabilmektedir. Logo GO Wings, estetik tasarımı ve entegrasyona uygun yapısıyla iş süreçlerinizde benzersiz bir deneyim sunar.

Finansan Veri Yorumlaması

Finansal Verilerinizi Kolayca Yorumlayın

Logo GO Wings ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini hızlıca gerçekleştirerek tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Logo GO Wings, esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebilirsiniz. Banka kredi takip özelliği ile bankalardanvalınan ticari krediler etkin bir şekilde izlenebiliyor; kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumu güncel olarak görüntüleyebilirsiniz, böylece geri ödemeler planlanarak nakit akışı verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Siparişten Teslimata Tüm Süreci Yönetin

Siparişten Teslimata Tüm Süreci Yönetin

Tüm satış ve satın alma süreçlerini Logo GO Wings ile çok daha kolay yönetebilirsiniz. Siparişler sisteme girildikten sonra, irsaliye ve fatura döngüsü hızlıca tamamlanır ve sonrasında da siparişlerin durumu anlık olarak takip edebilirsiniz. Alınan sipariş miktarı stok miktarından fazla ise satın alma siparişi otomatik olarak oluşturulur., böylece tüm sipariş süreci üzerinde etkin bir kontrol sağlayabilirsiniz. Satış koşullarını her satış belgesi (sipariş, irsaliye ve fatura) için ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Belgelerde birden çok para birimi kullanabilirken, bu para birimleri için de farklı koşullar belirleyip sisteme girebilirsiniz. Logo GO Wings ile ambar bazında da fiyat tanımlayabilirsiniz, oluşturulan fiyat listelerinizi toplu bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Satıcı bazında satış hedefleri belirleyip satış performans ölçümü yapabilirsiniz. Logo GO Wings ile sadece sipariş ve satış değil, tüm satın alma süreçlerini de kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sipariş aşamasından malın teslim alınması ve fatura girişine kadar tüm aşamaları hızlı bir şekilde planlayıp fiyat, indirim ve ödeme koşullarının geçerlilik süreleri ve ilgili maliyetleri yakından takip edebilirsiniz.

Stok Operasyonları

Stok Operasyonlarını Kontrol Altında Tutun

Logo GO Wings ile stok durumunu anlık izleyerek stok seviyelerini rahatlıkla kontrol altında tutabilirsiniz. Stok maliyetlerini ise çok daha net ve şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz. Logo GO Wings ayrıca stok kartlarını en ince detayına kadar görüntüleme, fotoğraf ekleme birden fazla birim tanımlama imkânı sunar. Ürünlere sınırsız sayıda barkodun yanı sıra seri ve lot numarası da ekleyebilirsiniz. Maliyetlendirme yöntemini sistem üzerinden seçerek maliyet takibi yapabilirsiniz.

Yasal Mevzuat

Güncel Yasal Mevduata Tam Uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO Wings’in güncel yapısı sayesinde tüm kayıtları güvenle yönetebilirsiniz. Standart hesap planı otomatik oluşturulurken, hiyerarşik yapıdaki ana hesap ve alt hesaplar ihtiyaç duyulan şekilde tanımlanabilir. Diğer modüllerle tam entegre çalışan Muhasebe Modülü üzerindeki entegrasyon özelliği sayesinde, belge tipine göre hazırlanmış kayıt şablonları ile muhasebeleştirilen belgeler ve fişler otomatik olarak oluşturuluyor. Logo GO Wings’te yer alan e-Beyanname özelliği ile de, vergilendirme dönemlerinde beyan edilmesi gereken Form Ba-Bs, KDV, MUHSGK gibi genel beyannameleri hazırlamak mümkün oluyor.

Ayrıca Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen e-Fatura çözümü ile faturalar dijital ortama taşınarak, ödeme ve tahsilat süreçlerinde hız ve verimlilik artışı elde edilmesi sağlanıyor. Logo e-Defter uygulaması, Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinin belirlenen standartlara uygun şekilde elektronik ortamda hazırlanarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na kolay ve hızlı bir şekilde gönderilmesine imkan tanıyor

Hızlı Raporlama

Hızlı ve Esnek Raporlama

Logo GO Wings içinde yer alan interaktif raporlama aracı sayesinde, tasarlanmış raporlar kaydedilerek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bunun yanında raporları tabloya alınabilir, gruplandırabilir ve ara toplamları alarak istediğiniz çekilde hesaplamalar yapabilirsiniz. Logo GO Wings hızlı ve esnek yapısıyla tüm raporları kolayca oluşturabiliyor, böylece raporlama süreçlerinde verimlilik artışı sağlayabilirsiniz.