Mobilden Ön Muhasebenizi Yönetin

Mobilden
Ön Muhasebenizi
Yönetin

İster Webden İster Cepten; İnternet Erişiminizin Olduğu Her Yerden İşletmenizin Ön Muhasebe İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalarınızı Online Kesin

Faturalarınızı
Online
Kesin

Alış/Satış Faturalarınızı Hızlı ve Kolayca Kaydedip, İstediğiniz Her Yerden Fatura Detaylarına Ulaşabilirsiniz.

e-Arşiv ve e-Fatura

e-Arşiv ve e-Fatura

e-Faturaya Geçiş Yapıp, e-Faturanızı Hızlı ve Kolayca Oluşturup, Müşterilerinize Anında Gönderebilirsiniz.

Online
Cari Hesap
Takip Programı

Müşteri ve Tedarikçilerinizle Olan Tahsilat/Ödeme Takibini Online Gerçekleştirip, Gerçekleşen işlemleri anında ekleyebilirsiniz.

Online Gelir ve Gider Takibi

Online
Gelir ve Gider
Takibi

Alış/Satışlar Sonrası Yapılan Ödeme/Tahsilatlara Göre İşletmenizin Gelir-Gider Durumunu Online Takip Edin.

Online Stok Takibi

Online
Stok
Takibi

Gerçekleştirdiğiniz Alış/Satışlar Sonrasında Stoklarınız Otomatik Güncellenir ve Giriş-Çıkış Hareketlerini Kolayca Görüntüleyebilirsiniz.

İşinizi
Kolay Yönetmeniz için
Online Raporlama

Yaptığınız İşlemlerin Günlük Özetlerini İnceleyerek İşinizi Daha İyi Yönetebilirsiniz.

Kasa ve Banka Hesabı Takibi

Kasa
Banka Hesabı
Takibi

Tahsilat ve Ödemelerinizi Kasa ve Banka Hesaplarınızla İlişkilendirerek Nakit Yönetimi Takibini Gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Entegrasyon

Kolay Entegrasyon

Banka Entegrasyonu ve Akıllı Fiş Okuma Entegrasyonu ile verimliliğinizi artırın.

KOBİ Çözümleri

Bize Ulaşın

İster Web’den ister cepten, internet erişimi olan her yerden Logo Yazılım’ın online ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile takip edin

Logo İşbaşı Nedir?

Logo İşbaşı, Logo Yazılım tarafından hazırlanmış online ön muhasebe programıdır.İşletmelerin gerçekleştirdiği alış-satışların takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tümüne ön muhasebe diyebiliriz. Her işimizin internet üzerinden yapıldığı bu ortamda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir.

Logo İşbaşı ile Neler Yapabilirsiniz?

İşletme yönetimi için not kağıtları ve excel dosyaları yerine ön muhasebe programı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri alış-satışların, masrafların, alacak-borçların, stokların, işletmenin finansal durumunun güvenilir bir şekilde işlenmesi ve kaydedilmesidir. Yapılan işlemlerin bir ön muhasebe programı aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması da oluşacak hata riskini oldukça düşürecektir. Ön Muhasebe Programı kullanarak fatura keserken de hatasız olarak işlem gerçekleştirirsiniz. Ayrıca kaliteli ve kesintisiz hizmet kapsamında, yurtiçi/ yurtdışı sunucularımızla %100 müşteri memnuniyeti için çalışırız.

Neden Logo İşbaşı Kullanmalıyım?

Ön muhasebe programı kullanan işletmeler sürdürülebilir yönetimin yanı sıra dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler de Logo İşbaşı’nı kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.

Logo İşbaşı Avantajları Nelerdir?

Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirmenin birçok yolu var. Alacak-borç takibi, gelir-gider takibi, stok takibi, cari hesap takibi gibi bir işletmenın yönetilmesinde önemli olan konuları excel dosyasında takip etmek karışıklık yaratacağı gibi olası dosya kayıpları nedeniyle maddi kayıplar da söz konusu olabilir.Ayrıca excel dosyası yerine kullanacağınız Logo İşbaşı gibi bir ön muhasebe programıyla çok daha kısa zamanda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.