Logo Start 3

Logo START 3 Nedir?

Logo START 3, Logo Yazılım tarafından hazırlanmış ön muhasebe programıdır.İşletmelerin gerçekleştirdiği alış-satışların takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tüm işlemleri takip edebiirsiniz. Mikro ölçekli bir işletmeyseniz, kısıtlı insan kaynağıyla işinizi sürdürmeye çalışıyorsunuz demektir. Bu süreçte muhasebe hizmetini dışarıdan alıyor ama verilerinizin tutarlılığını ve güncelliğini kontrol etmekte zorlanıyorsanız Logo START 3 tam size göre.

Tek yapmanız gereken Logo START 3 almak için başvurmak. Süratli bir şekilde yapılan kurulumun ardından ve kısa bir eğitimden sonra artık siz de Logo START 3 kullanmaya başlayabilirsiniz!

Neden Logo START 3 Kullanmalıyım? MEG Yazılım İzmir Logo Muhasebe Programı

Logo START 3 ile Neler Yapabilirsiniz?

Logo START 3 ile satış, stok ve maliyet gibi kritik bütün işlemlerinizin takibini, kontrolünü ve analizlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İşlerinizde zaman tasarrufu sağlayacağınız gibi, işlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Tek kullanıcılı, küçük ölçekli işletmelere ve şahıs firmalarına yönelik bir çözüm olan Logo START 3, günlük işlemlerin daha etkin ve verimli bir şekilde izlenip yönetilmesini sağlar.

Stok Yönetimi ile stoklarınızın alış ve satışını kolayca yönetebilir ve sevkiyatlarınızı teslim tarihlerine bakarak izleyebilirsiniz. Sipariş Yönetimi ile müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi bilgileri kaydedip siparişleri tek bir yerden bütün ayrıntılarıyla takip edebilirsiniz. Cari Hesap Yönetimi modülünde müşterilerinizin aylık satış tutarları ve toplamlarını izleyip risklerini veya risk limitlerini tanımlayabilir ve cari hesap işlemlerinizi satırlar halinde hızlıca işleyebilirsiniz. Fatura ile gelen siparişleri irsaliyeye, kestiğiniz irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilirsiniz. Yapacağınız indirim, masraf ve promosyonların formüllerini tanımlayabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman mal bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygularken ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Kasa İşlemleri ile çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük hayatta rastlanan her türlü nakit hareketini elektronik ortamda takip edebilirsiniz. Banka İşlemler ile bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Çek ve Senet ile değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Logo START 3 ile Neler Yapabilirsiniz? | MEG Yazılım İzmir Logo Bayii

Neden Logo START 3 Kullanmalıyım?

Ön muhasebe programı kullanan işletmeler sürdürülebilir yönetimin yanı sıra dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler de Logo START 3‘ü kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.Logo START 3'ün Avantajları Nelerdir? Logo Start 3 Eğitim. Logo Start 3 Destek.

Logo START 3’ün Avantajları Nelerdir?

Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan Logo START 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük işlemlere yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Emlakçı, sigortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastane, parfümeri, sanat galerisi… Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun, dışarıdan muhasebe hizmeti alan bir mikro işletmeyseniz, Logo START 3 ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek bir noktadan yapabilirsiniz. Böylece banka hesaplarınızdan aylık ödemelerinize, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada işletmenizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Logo START 3’ün Özellikleri Nelerdir?

Logo START 3 ön muhasebe programı küçük işletmelerin sağlam ve çok yönlü yardımcısıdır. Sahip olduğu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak;

 • Tüm verileriniz güvenlli bir şekilde saklanır. Böylece dosyalar karışmaz, hesap hataları oluşmaz.
 • Verilerinizi analiz etme kontrolü size ait. Faturalarınızın toplam tutarını, maliyetleri, siparişlerini, ödemelerini, bekleyen tahsilatlarını, kâr-zarar
  hesaplarını görüp kolaylıkla raporunu alabilirsiniz.
 • Logo START 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırır.
 • Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Ayrıca Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo START 3 ile kolayca takip edilebiliyor.
 • Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman
  gibi her türlü günlük nakit hareketi kolayca takip edebilirsiniz. Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre gruplayıp kaydedebilirsiniz.
 • Her müşteriniz için Logo START 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitlerini tanımlayabilirsiniz. Cari hesaplara ait farklı zamanlarda girilen işlemlerin, istenen zaman aralığı için değerlendirmesinin yapılabildiği raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Logo START 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetir. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürebilir. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonları da faturaya doğrudan yansıtır.
 • Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri kolayca izleyebilirsiniz. Tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz. Logo START 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapabilir, tüm fatura işlemleri taksitlendirebilir ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edebilirsiniz.

Logo Start 3 Sıkça Sorulan Sorular

MS SQL Server veritabınını desteklemektedir.

Logo Start 3 ürününü yeni kullanmaya başladığınızda yada ihtiyacınızın olduğu her anda excelden veri aktarımı ile malzeme kartlarınızı, müşterilerinizi ve fiyat listelerinizi aktarabilirsiniz.

Sınırsız stok kartı tanımı ile tüm stok işlemlerini (sarf, fire, sayım fazlası, sayım eksiği, stok açılışları) yaparak stoklarınızı anında yönetebilirsiniz. FIFO ve Eldekilerin Ortalaması (Haraketli Ağırlıklı Ortalama) yöntemleri ile maliyetlerinizi hesaplayabilir, envanter ve maliyet raporlarınızı alabilirsiniz.

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarla siparişleri tek bir yerden takip edebilirsiniz. Logo Start 3 stok seviyelerinize göre siparişlerinizi sizin yerinize veriyor olacaktır.

Logo Start 3 ile sipariş ve irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilir, indirim, masraf ve promosyonlar için formüller tanımlayabilir, stok bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygulayabilir ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Stoklara ödeme planı bağlayabilir veya cari hesabın ödeme planını faturaya aktarabilir ve alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirerek zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

Sınırsız cari hesap kart tanımlaması ile müşterilerinizin tüm iletişim ve ticari bilgileri ile tanımlayıp ödeme ve tahsilat işlemlerini yapabilirsiniz. Borç takip ve borç/alacak durum raporları ile müşterilerinizin takibini anlık olarak yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı, Mağaza Kartı , Taksit ve Banka Haval/Eft işlemleri ile yapabilirsiniz.

Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Çek ve senetlerin durumlarını kartlar üzerinde adım adım izleyebilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı mevzuat ve tebliğlere uyumlu e-Devlet çözümlerinden e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu’nu Logo Start 3 ürünü ile birlikte kullanabilirsiniz.

KOBİ Çözümleri

Logo Start 3
Logo Go 3 | İzmir Logo Yazılım
Logo GO Wings | Logo Destek İzmir | Logo Muhasebe Programı
Logo Mali Müşavir 3 | Logo Destek İzmir

Bize Ulaşın

Bilgi almak veya sormak istediklerinizi bize yazın, memnuniyetle cevaplayalım

  MEG Yazılım Logo Destek Hizmetleri

  Logo Veri Yedekleme | Logo Destek

  Logo Veri Yedekleme Çözümü

  Verileriniz önemlidir, Meg Yazılım Veri Yedekleme çözümü ile şirket verileriniz periyodik olarak istenilen tarihlerde otomatik olarak yedeklenir ve olası veri kaybının önlenmesine yardımcı olunur.

  Bilgi almak için tıklayın
  Logo Bulut Sunucu | Logo Sunucu Güvenliği

  Logo Bulut Sunucu Çözümü

  Meg Yazılım Veri Merkezi çözümü ile ofisinizde sunucu bulundurmanıza artık gerek kalmıyor. Yüksek güvenlikli ve 7/24 çalışma esasıyla Logo Sunucunuz artık güvende.

  Bilgi almak için tıklayın
  Logo Uzaktan Destek

  Logo Uzaktan Destek

  Logo Destek Hizmetine ihtiyacınız olan her an bir telefon kadar uzağınızdayız. Destek paketlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın.
   

  0 232 320 03 35