Logo E-defter İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Logo E-defter, VUK ve TTK kapsamında yasal zorunluluklardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir.

Logo E-defter, VUK ve TTK kapsamında yasal zorunluluklardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Standart olarak tutulması gereken defterlerin elektronik ortama aktarılması olarak da kabul edilen elektronik defter sayesinde daha verimli bir süreçten bahsetmek mümkündür. Bu doğrultuda elektronik defter uygulaması işletmelerin büyük bir kısmı tarafından tercih edilen verimlilik odaklı bir uygulamadır. Bu sisteme entegre olmak isteyen pek çok işletme Logo E-defter Çözümleri ile harekete geçer. Böylelikle daha verimli ve kaliteli bir sonuca ulaşmanız muhtemeldir.

E-defter Zorunluluğu Nedir? Kimler e-defter Tutmalı?

E-defter uygulaması ticari işletmeler açısından zorunluluk esasına göre tercih edilmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından bir önceki yılın toplam cirosunun belli bir sınırı aşması durumunda işletmeler -defter uygulamasını kullanmak durumundadır. Ancak bazı işletmeler açısından bu limitler dikkate alınmaksızın da e-defter uygulamasına geçiş mümkündür.

Sistemin sağladığı kolaylık ve e-defter sayesinde elde edilen avantajlar düşünüldüğünde bu kaliteli çözümden yararlanmak oldukça faydalıdır. Siz de bu konuda en ideal sonuçları elde etmek adına Logo e-defter ürünleri ile işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak istemez misiniz?

Logo E-defter Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Logo e-defter entegrasyonu sayesinde işletmenizin daha başarılı bir yapıya sahip olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda dikkat etmeniz gereken oldukça önemli detaylar var. Sistemin daha avantajlı bir şekilde yapılandırılması ve kullanım esnasında pek çok ayrıcalığın öne çıkması açısından siz de tercihinizi bu çok özel alternatiften yana kullanabilirsiniz. Aşağıda Logo e-defter seçenekleri ile sizin için ne tür ayrıcalıklar ortaya çıkacağına göz atabilirsiniz. Şimdi logo e-defter süreçlerini değerlendirmenin tam zamanı!

  • E-defter kapsamındaki belge standartlarının uluslararası standartlara uygun olması kapsamında çok uluslu şirketler için düzen ve uyum sağlamak çok daha kolaydır,
  • Kullanılan e-defter çözümleri kapsamında yüzlerce sayfalık defterlerin kullanımına son verildiğinden çevreye olan zararın azaltılması mümkündür,
  • Kâğıt defterlerin kanuni olarak saklama süresi boyunca muhafaza edilmesi oldukça zordur. Ancak dijital ortamda saklama daha büyük bir kolaylık sağlar.
  • Basılı belgelerde bulunan hata ve eksikliklerin giderilmesi oldukça zahmetlidir. Ancak e-defter çözümlerinde bu tür durumların üstesinden gelmek çok daha avantajlı bir seçenek olacaktır.
  • Defterlerin basılı olması durumunda baskı, onay, gönderim ve muhafaza için ciddi bir maliyete katlanmak söz konusudur. Ancak e-defterler ile siz de bu konuda daha başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.
  • Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir düzenleme konusunda harcanan zamanı ortadan kaldırmak adına harcanan zamanla kıyaslandığında e-defter tercihi çok daha verimli bir seçenektir.
  • Defterlerin noter onayı ve diğer işlemlerin ortaya çıkardığı iş hacmini gidererek e-defter kullanmak çok daha kaliteli bir seçenektir.

Tüm bu ayrıcalıkları düşünüldüğünde siz de e-defter mükellefi olarak dijitalleşmenin ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle sonuç hem daha kaliteli olacak hem de beklentilerinize uygun bir süreçten faydalanabileceksiniz.

Logo E-defter ile Profesyonel Çözümler Sizi Bekliyor

Logo e-defter sisteminin bir parçası olarak siz de beklentilerinize uygun bir bakış açısından faydalanmak mümkün. Özellikle de dijitalleşme süreçlerini daha başarılı bir noktaya taşıyarak gerçekleştirmek adına siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu bağlamda dikkat etmeniz gereken tek şey e-defter sürecine entegrasyonu başarılı bir şekilde tamamlamak. Peki, e-defter konusunda sizi bekleyenler nelerdir? Bu süreçte nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir? Meg Yazılım olarak sizlerle buluşturduğumuz e-defter hizmetlerinin detaylarına bir göz atalım!

Logo E-defter ile Raporlama Süreçlerini Kolaylaştırın

Logo e-defter ile raporlama süreçlerini kolaylaştıracak bir yaklaşım benimsemek mi istiyorsunuz? O halde tercihinizi yaparken logo yazılımlarının avantajlarını göz ardı etmemelisiniz. Standart bir defter kullanımında bütün detayların tek tek incelenmesi ve buna uygun bir yaklaşımın belirlenmesi söz konusudur. Ancak Logo e-defter hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde sizi bekleyen en makul çözüm raporlamada hız ve kalite olacaktır. Size özel bir çözüm olarak tercih edeceğiniz bu seçenekle hem kalite odaklılığı elde edecek hem de beklentilerinize uygun bir yaklaşımdan faydalanma şansını yakalayabileceksiniz. Raporlamada kullanılan titiz yaklaşım ve kalite odaklı çözümler için siz de e-defter ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Logo E-defter ile Dilediğiniz Yerden Erişim

Logo E-defter uygulaması kapsamında siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenekten yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde dilediğiniz yerden e-defter erişimi konusunda harekete geçmeyi tercih edebilirsiniz. İster mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan Logo sistemine bağlanarak e-defter ile alakalı işlemleri gerçekleştirmeye özen gösterebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken sadece kaliteli bir seçenek olan Logo e-defter yazılımı tercihi olacaktır.

Dilediğiniz yerden erişim konusunda beklentilerinize cevap verecek bir seçenek olarak e-defter uygulamalarını kullanın. Bu ürün konusunda hemen harekete geçmeye ne dersiniz? Sistemin sizi maksimum manada tatmin edeceğini ifade ederken aynı zamanda kaliteli bir defter tutma sürecinden de faydalanabilirsiniz.

Size En Uygun Çözümler için E-defter Yazılımı

Logo e-defter uygulaması kapsamında başarılı bir hizmet sürecine kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde tercihinizi yaparken bu eşsiz sistemin size neler getireceğini de değerlendirmeye başlamalısınız. Özellikle de kullanışlılığı öne çıkarmaktadır. Ayrıca beklentilerinize uygun bir seçenek olması da e-defter yazılımı konusunda çok özel bir durum. Bu yazılımla alakalı olarak size özel bir seçim yapmaya başlayın. Üstelik kalite odaklı bir yaklaşım benimsemeye başlayabilirsiniz.

Meg Yazılım olarak planlama sürecinden diğer bütün aşamalara kadar alacağınız hizmetle ilgili tüm süreçleri titiz bir şekilde değerlendirmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken de Logo Yazılım ürünlerinden maksimum fayda elde etmenizi de destekliyoruz. Sizin de beklentileriniz kaliteli bir bakış açısıyla Meg Yazılım ayrıcalıklarından faydalanmak mı? O halde tercihinizi yaparken ekibimizden destek almayı ihmal etmemelisiniz.

kaynak:

https://www.logo.com.tr/urun/logo-e-defter