Logo GO 3 İle Tüm İhtiyaçlara Özel Çözümler

Logo GO 3 ile Tüm İhtiyaçlara Özel Çözümler

Hangi sektörde olursa olsun fark etmez, işletme ile alakalı muhasebe kayıtlarını doğru şekilde yönetmek son derece önemlidir. Aksi durumda ortaya tahmin edilenden çok daha ciddi sonuçların çıkması oldukça olası bir durumdur. Doğru programın seçilmesi ile beraber işlemlerin yönetilmesi ve daha sonrasında istenilen zamanlarda kontrolü de mümkün hale gelmiş oluyor.

Logo GO 3 kullanımı; stok takibi, sipariş, satış, satın alma, raporlama, çek senet takibi, borç takibi, banka verileri ve e-devlet uygulamaları gibi çalışma sürecinde oldukça önemli olan konuların hepsinin tek bir yerden etkili şekilde yönetilmesini sağlıyor. İzmir Logo bayileri de bu aşamada her türlü işletmede muhasebe konusunda adımlarını kolay ve etkili şekilde atabilmesi sağlanıyor.

Gereksinimlere Özel Çözümler Tek Programda

Hali hazırda muhasebe programlarının beraberinde getirmiş olduğu en büyük dezavantajlardan bir tanesi, yalnızca kapsamı dahilinde hizmetleri veriyor olması. Böyle olunca da KOBİ’ler içerisinde yer almış olduğu sektör ve bu sektörün çalışma yaşamı içerisinde getirmiş olduğu ihtiyaçlar için tek bir programı kullanarak aradığı sonuçları elde edemez.

Farklı isteklerin yerine getirilmesi adına çeşitli programların kullanılmaya başlanması ile beraber ise ciddi karmaşıklık kendini gösterebiliyor. Logo GO 3 kullanımı ile beraber ise tamamen ihtiyaçlara özel paketlerin oluşturulabildiğini görmek de mümkün. Paket dahilinde çeşitli ek özellikler ihtiyaç olması durumunda son derece kolay şekilde entegre edilebiliyor. Bu sayede de KOBİ’ler onlar için en uygun olduğunu düşündükleri özellikleri içerisinde barındıran Go 3 paketini oluşturabiliyorlar.

Logo GO 3 Genel Özellikleri

Doğru programın seçimi her sektördeki işletmeler için artık çok daha fazla öneme sahip olmayan başladı. Daha önceki dönemlerin aksine artık işlemlerin büyük bir kısmının artık online ortamda hazırlanması da eklendiğinde, doğru programın seçiminin önemi de ciddi anlamda artış gösteriyor. İzmir Logo bayileri de işletmelerin bu aşamada seçimlerini en iyi şekilde yapabilmesi adına gerekli olan tüm adımların profesyonel şekilde atılmasını sağlıyor.

İşletmelerin Logo GO 3 kullanımı ile alakalı yapacakları araştırmalar ile de görebilecekleri üzere her sektör içerisinde faaliyetlerini gösteren işletmeler ile uyumlu yapıda bir programa sahip olabiliyorlar. Tamamen KOBİ’ler için özel şekilde geliştirmiş sektör bağımsız yapısı sayesinde son derece geniş yelpazedeki çalışma alanında sektörlerin gereksinimlerinin tamamının yerine getirilmesini hedefler.

Konu muhasebe programları olduğu zaman birçok kişinin aklına ilk olarak gelen şey, yalnızca belli başlı konularda uygulama üzerinden işlemlerin yapılabilmesiydi. Lakin İzmir Logo bayileri tarafından sunulan Go 3 programı ile birlikte artık çok yönlü işlevsellik de devreye girmiş durumda.

Muhasebe başta olmak üzere finans, satış, satın alma, raporlama, stok yönetimi pek çok farklı alandaki işlemler tek bir program üzerinden son derece kolay bir şekilde yapılıyor. Var olan bu özellik sadece işletmelerin zamandan tasarruf etmesini sağlamıyor. Aynı zamanda maliyet konusunda da büyük avantajları beraberinde getiriyor. Çünkü işletmeler Logo GO 3 kullanımı ile beraber artık farklı işlemler için ekstradan programlar kullanmak zorunda kalmıyor. Tek bir program onlara aradıklarını en iyi şekilde vermeyi başarıyor.

İşletmeler için güncel yasal mevzuata uygun programları kullanmak son derece önemlidir. Çünkü aksi durumda kayıtlar eksiksiz şekilde tutuluyor olsa da gerekli dönemlerde ilgili formların hazırlanması ya da vergilendirme dönemlerinde istenilenlerin iletilebilmesi gibi konularda tutarsız bilgilerin ortaya çıkması gibi sorunlar kendini gösterebilir.

Logo GO 3 kullanımı ile beraber ise bu konuda herhangi bir olumsuz durumun söz konusu olması engellenir. Her ay paylaşılması gereken formlar elektronik ortamda kolaylıkla hazırlanırken programda yer alan e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme döneminde işlemler son derece hızlı şekilde tamamlanır. Üstelik bu işlemler yapılırken hata oranı da en aza indirilerek işletmelerin çeşitli sorunlar ile karşılaşması da engellenir.

Günümüzde her işletmenin muhasebe ve finans alanındaki ihtiyaçları aynı düzeylerde olmuyor. İzmir Logo bayileri tarafından sunulan Logo GO 3 programı da bu konuda var olan ihtiyaçların en iyi ve etkili şekilde giderilebilmesi adına çeşitli app ve widget’lar ile sorunsuzca zenginleştirilebilmekte. Böylelikle de net bir şekilde ihtiyaçların giderilmesi adına farklı kombinasyonlar programların içerisinde işletmelere sunuluyor.

Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmesinden dolayı Logo GO 3 kullanımı son derece pratiktir. Pratik ve sade arayüze sahip olan program sayesinde işletmeler istedikleri bütün bilgilere çok hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirler. Böylelikle veri girişi ve raporlama başta olmak üzere gerekli olan işlemlerin tamamı son derece kolay bir şekilde yapılabilir.

Üstelik program kullanımı sırasında işletmenin en sık kullandığı fonksiyonları kişiye özel olarak masa üstüne ekleyebilmesi ile beraber son derece kısa bir zaman zarfında işlemlerin yerine getirilmesi de mümkün hale gelmiş oluyor.

e-Devlet bünyesinde gerçekleştirilmekte olan programların sayısı her geçen gün artarken Logo Go 3 kullanımı sırasında bu aşamada da ciddi anlamda kolaylıklar işletmelere sunulmaya başlamış durumda. Başta e-Fatura olmak üzere e-Arşiv ve e-Defter gibi çeşitli uygulamalar ile program entegre şekilde çalışmakta.

Böylelikle de LOGO GO 3 programı üzerinden yapılacak olan işlemler direkt şekilde e-Devlet uygulamalarına aktarılıyor. İşletmeler de bu sayede ekstradan işlem yapmak zorunda kalmadan tek bir program ile kısa sürede gerekli olan işlemlerin tamamı hiçbir sorun meydana gelmeden gerçekleştirilmiş oluyor.

KOBİ’lerin iş akış sürecinde ihtiyaç duydukları her türlü çözüm, Logo GO 3 kullanımı ile beraber onlara sunuluyor. İzmir Logo bayileri ile iletişime geçecek işletmeler, kendi bünyelerinde ihtiyaç duymuş oldukları her şeyi tek bir program ile elde etmeyi başarıyorlar. Ve bu da onlara verim, maliyet ve zaman konusunda ciddi avantajları sunuyor.

 

Kaynak:

https://www.logo.com.tr/urun/logo-go-3

Yorumlar kapatılmıştır.