Logo j-HR Modülü

LOGO J-HR MODÜLÜ Logo J-HR modülü sayesinde sizler de İnsan Kaynakları süreçlerinizi profesyonel bir şekilde yönetin!

Logo j-HR modülü sayesinde sizler de İnsan Kaynakları süreçlerinizi profesyonel bir şekilde yönetin!

İnsan Kaynakları (İK) yönetimi, şirketlerin iş verimliliğinin artması ve işletmelerin gelişim süreçlerinin desteklenmesi için oldukça önemli departmanlardır. İnsan Kaynakları departmanları ve İK şirketleri pek çok süreç ve dosyayı aynı anda yönetebilme becerileri sayesinde fark yaratabilir.

Özellikle çalışan dosyaları, düzenlene eğitimler ve işletmeler ile çalışanlar arası süreçlerin tamamı İnsan Kaynakları tarafından yönetilir. Tüm bu bilgilerin ve raporların tek bir havuzda hızlıca ulaşılabilir olması, zaman konusunda tasarruf sağlanabileceği gibi aynı zamanda kurum içi yönetimin de daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ilerleyebilmesini sağlar. Her alanda olduğu gibi İK alanında da teknolojik gelişmelerin şirket departmanları ile paralele bir şekilde kullanılması süreçlerin iyileştirilmesi ve hızlı bir şekilde yürütülmesine yardımcı olur. Logo j-HR modülü sayesinde tüm İnsan Kaynakları yönetimi süreçlerinizi profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

LOGO j-HR Modülü Ne Sunar?

Günümüzde her an her bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmek gerekir. Evrak işler ve yönetilen bürokrasi süreçlerinin tamamında işlerin dijitalleşmesi önerilir. Web tabanlı bir yazılım sunan Logo j-HR modülü, İnsan Kaynakları alanında çalışanların tüm bilgilere online olarak hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlar.

Logo j-HR modülü sayesinde zamandan ve mekândan bağımsız olarak dilediğiniz her yerde şirket ve işletmeleriniz için İK bilgilerine ulaşabilir, çalışanlar ile ilgili acil işlemelerinizi gerçekleştirebilir ve süreçleri nerede olursanız olun aynı profesyonellikte yürütebilirsiniz. Alandan ve mekândan bağımsız çalışma süreçleri ile İK yöneticileri ve ekiplerine destek sağlayan Logo j-HR modülünü dilediğiniz zaman kendi İnsan Kaynakları süreçlerinize dahil ederek, sizler de bu alandaki çalışmalarınıza esnek ve profesyonel bir çalışma süreci ile devam edebilirsiniz.

Tüm İK İhtiyaçlarınıza Karşılık Verir 

İnsan Kaynakları departmanı, işletmeler ve şirketler için tüm kurumsal süreçlerin yönetilmesinde önemli bir konumda yer alır. İşe alımdan şirket içi etkinliklere, bordrolama ve vize evraklarına tüm süreçler İnsan Kaynakları tarafından yürütülür. Özellikle kurumsal ve çok çalışanın bulunduğu yerlerde tüm dosyaların ve çalışan bilgilerinin ayrı ayrı yerlerde ve farklı dosyalarda toplanması süreçlerin karışmasına ve belki acil işlerin zamanında yetişememesine sebep olabilir. Ancak bu süreçlerde Logo j-HR modülünün sizlere sunduğu imkanlar ile aklınıza gelebilecek tüm süreçleri hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Etkili bir süreç yönetimi için tercih edebileceğiniz bu modül sayesinde, dilerseniz toplu dilerseniz bireysel çalışan dosyaları hazırlayabilir, İK süresince gerekli belgelere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve süreçleri hatasız bir şekilde yönetebilirsiniz.

En Önemli Konu: Zaman Yönetimi

Yüksek çalışan sayılı kurumsal işletmelerde zaman yönetimi tüm çalışma düzeni ve disiplini üzerinde etkilidir. İş ortakları ile gerçekleştirilen tüm süreçlerde teslim tarihlerine sadık kalmak ve işleri zamanında yetiştirmek önemlidir. Hem karşılıklı güven sağlayabileceğiniz bu süreçlerde aynı zamanda işleri zamanında bitirmek stres yönetimi üzerinde de oldukça önemli bir adımdır.

İnsan Kaynakları departmanı tüm çalışanlar ve kurum içerisindeki etkinlikler ile ilgili süreçleri takip eder. Her ne kadar büyük bir ekibe sahip olunsa da İK alanında gerçekleşecek tüm etkinlik ve etkileşimler kayıt altına alınmak durumundadır. Bu süreçlerde manuel bir yöntem kullanmak işlerinizi yavaşlatacağı gibi kişilere bağlı kaldığından hata risklerini de arttırabilmektedir.

Logo j-HR modülü sizlere bu konuda hata payını çok aza indirecek ve çok daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir alan sunar. Logo j-HR modülünü kullanarak işletmeleriniz içerisinde İK alanında ulaşılması gereken her bilgiye anında ve doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sizlere işleriniz alanında hız sağlayan bu web yazılımı sayesinde ise zaman yönetiminizi daha sağlıklı bir şekilde yöneterek başarılı bir şekilde işlerinizi zamanında tamamlayabilirsiniz.

Logo j-HR İşe Alım Süreçleri Nasıl Yönetilir?

İnsan Kaynakları departmanının en bilindik ve zorlu süreçlerinin başında elbette işe alım süreçleri gelir. Her pozisyon için onlarca kişinin başvurabildiği işe alım süreçlerinde başvuru süreçlerinin doğru ve düzenli bir şekilde takip edilmesi seçim havuzunun daha sağlıklı bir şekilde oluşturabilmesini sağlar.

İşe alım süreçlerinde J-HR modülünün işe alım portalını kullanarak bu süreci de kolay bir şekilde zamandan tasarruf ederek yönetebilmeniz mümkündür. İşe alım yapacağınız alanlarda işe alım portalını kullanarak tüm başvuruları bir arada görüntüleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Gerekli nitelikleri ve çalışan özelliklerini bu portal üzerinden gözlemleyerek kararlarınızı vermekte daha sağlıklı bir yol tercih edebilirsiniz.

Yapacağınız tüm işe alım süreçlerinde bilgilerin doğru ve kolay ulaşılabilir olması özellikle acil bir şekilde dolması gereken işe alım süreçlerinde sizlere yardımcı olur.

Logo j-HR ile Çalışan Devamlılığı ve Puantaj Takibi Nasıl Yapılır?

İnsan Kaynaklarının önemli görevlerinden biri de puantaj konusunda kuruma destek sağlamaktır. Çalışanların işe devamlılığı, çalışanların departmanlarına ve kuruma olan uygunlukları ve işlerin düzeninin takibini yürütülmesi uzun dönemde çalışan performanslarının genel bir takibini yapabilmeniz için kolaylık sağlar.

Tüm bu verilerin düzenli bir şekilde tutulmasını ve analizini sağlayan puantaj tablosu sayesinde çalışanlara ve yöneticilere uygun bireysel ya da toplu olarak destek sağlama, gerekli iyileştirmelerin ya da taktirlerin yapılması gibi süreçlerde sizlere destek sağlayacak J-HR modülü, İK süreçlerinizin her alanında sizlere kolay bir kullanım ile başarılı bir çalışma alanı sunar.

j-HR Modülüne Genel Bir Bakış

İnsan Kaynakları modülünün amacı özünde çalışanlar ile ilgili verilen iş gereksinimlerini etkin bir yapıda işleyebilmektir. İnsan kaynakları modülü, çalışanlara ait verileri bir bilgi türü algısında standart bir yapıda sizlere sunar. Bu sayede çalışanlar ile ilgili tüm süreçleri başarılı bir şekilde yürütmek ve gereken bilgilere her an ulaşabilmek mümkün olur.

J-HR modülü genel olarak altında farklı modüller barındırır. Bu modüller şu şekilde sıralanabilir;

  • Organizasyonel Yönetim
  • Personel Yönetimi
  • Zaman yönetimi
  • Bordro

Organizasyonel yönetim, personel yönetimi ve zaman yönetimi İnsan Kaynaklarının genel olarak sürekli takip ederek yürüttüğü süreçler arasında yer alır. Bunların yanı sıra Bordro hizmeti bu modülün sunduğu gelişmiş özelliklerden biridir. İş yeri çalışanlarının bordro talep süreçleri ile doğrudan İnsan Kaynakları ilgilenir. Bu süreçlerde İnsan Kaynakları üzerinden talep edeceğiniz bordrolar için hizmet sunan Logo j-HR modülü ile çalışanların ve yöneticilerin her isteklerine hızlı bir şekilde karşılık verilir.

Logo j-HR Modülü Mega Yazılım’da

Mega Yazılım sizlere tüm kurumsal süreçlerinizde dijital destek sağlar. Logo yazılım konusunda sizlere profesyonel ve üst düzey bir hizmet sunan firma, İzmir Logo j-HR bayisi olarak da hizmet verir. İnsan Kaynakları süreçleriniz için İnsan Kaynakları Modülünü tercih etmek isterseniz Mega Yazılım güvencesi ile dijitalleşme süreçlerinizde profesyonel bir ilk adım atabilirsiniz.

İzmir Logo Destek alanında uzman firmamızın sizlere sunduğu yetkin modül ile dilerseniz küçük işletmelerinizde dilerseniz kurumsal işletmelerinizde nitelikli ve etkin bir İnsan Kaynakları süreci geçirebilirsiniz. Logo j-HR modülü hakkında daha detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, sürecinizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

 

KAYNAK:

https://www.logo.com.tr/urun/logo-j-hr

 

 

Yorumlar kapatılmıştır.